ATRAKCJE

HALA BASENOWA

NIECKA SPORTOWA

* Wymiary 25,0 m x 12,5 m

* Głębokość 1,2 m - 1,8 m

* Temperatura wody 26 - 28,5 °C

6 torów ze słupkami startowymi 

Zdjcie0251

* Możliwość organizacji zawodów sportowych, szkoleń pływania synchronicznego oraz gier dla dzieci i młodzieży. Zróżnicowana głębokość basenu ułatwia prowadzenie nauki pływania i zapewnia duże bezpieczeństwo. Dzięki specjalnej konstrukcji przelewów lustro wody znajduje się na wysokości posadzki.

 

NIECKA REKREACYJNA

* Wymiary 12,5 m x 7,5 m

* Głębokość 0,9 m

* Temperatura wody 28 - 32 °C

 Zdjcie0266

* Krystaliczna woda zapewnia miły wypoczynek a niewielka głębokość basenu umożliwia bezpieczną naukę pływania. Zainstalowany bicz wodny i kaskada pozwalają odprężyć się i zahartować organizm. Brodzik to najbezpieczniejsze miejsce zabaw dla najmłodszych.

 

ZJEŻDŻALNIA WODNA

* Długość 50 m

* Wylot w części rekreacyjnej basenu

 Zdjcie0258

* Przejazd zjeżdżalnią rurową to wspaniała rozrywka dla dorosłych i dla dzieci. Specjalnie wykonane lądowisko gwarantuje bezpieczne wyhamowanie.

 

DODATKOWE ATRAKCJE

* Bicz wodny

* Kaskada

 LOGO PYWALNI4

 

SUCHA SAUNA

* Wygodne ławki i termometr

* Po wyjściu z sauny dostępne prysznice

 DSCF0115

* Sauna doskonale hartuje zwiększając odporność na przeziębienie i grypę. Wysoka temperatura oczyszcza organizm i przyspiesza przemianę materii. W saunie znajduje się sterowany elektronicznie piec wypełniony specjalnymi kamieniami. Wnętrze pomieszczenia nagrzewa się do temperatury maks. 110°C, wilgotność nie przekracza 5%.