GABINET MASAŻU

 Masaż – odrobina relaksu dla ciała i duszy

lomi

Zapraszamy do gabinetu masażu znajdującego się na terenie pływalni przy ulicy Matejki 2A. W ramach proponowanych usług znajdą się:

- masaż klasyczny,

- masaż segmentarny,

- masaż relaksacyjny,

- masaż bańską chińską,

- drenaż limfatyczny,

- masaż sportowy.

Masaż to doskonała chwila relaksu oraz ukojenie dla bolącego kręgosłupa. Posiadamy szeroką ofertę zabiegów, a także atrakcyjne ceny. Wykwalikowana załoga zapewnia komfort podczas masażu.  Polega on na wykorzystaniu przez masażystę określonych ruchów w określonym tempie i z odpowiednią siłą zgodnie z przebiegiem mięśni, tkanek, naczyń krwionośnych i limfatycznych od ich obwodu do serca. Masaż może mieć cele lecznicze, relaksacyjne lub przygotować mięśnie do wysiłku.

W naszym gabinecie zaopiekuje się Państwem Pani Teresa Linowiecka - wykfalifikowana masażystka II stopnia dla zaawansowanych.

 

  Podaruj wyjątkowy prezent... dla wyjątkowej osoby...

bon 2015


Elegancki Bon Upominkowy na masaż, to świetny pomysł na wyjątkowy prezent dla kogoś bliskiego z okazji urodzin, imienin, na święta, na rocznice czy po prostu bez okazji. Bon można wykupić na dowolną kwotę lub konkretny zabieg. Dzięki temu, obdarowana osoba będzie miała szansę przeżyć chwilę relaksu i odprężenia w naszym gabinecie. Nasze bony można zakupić w kasie pływalni.

Serdecznie zapraszamy!